Máme 6 izieb so samostatnými kúpeľňami. kapacita je 16 postelí plus 6 lôžok v podkroví a na prístelkách. Celková kapacita je 22 ľudí. Hosťom je k dispozícii kuchyňa a spoločenská miestnosť k krbom, ako aj veľká uzatvorená záhrada, ohnisko, gril a kotlina. Sauna je za poplatok. Objekt prenajímame ako celý.

• 4 dvojlôžkové izby
  • Dvojposchodový apartmán – 4 lôžkový s možnosťou prísteliek v podkroví
  • Štvorlôžková izba so samostatným vchodom

Všetky izby majú vlastnú kúpeľňu, sú vybavené posteľnou bielizňou, uterákmi a TV monitorom. Do každej z izieb možno pridať prístelku / matrac. K dispozícii je aj detská postieľka.

Služby

• Kuchyňa
  • Spoločenská miestnosť s krbom
  • Biliard